Davul

Birden dörde kadar sayabiliyorsanız davul için gerekli önkoşulu yerine getirmiş bulunuyorsunuz. Hedefimiz el, ayak ve beyin arasındaki koordinasyonu en kısa zamanda geliştirmek ve öğrencilerin ilk günden itibaren davul çalmaya başlamalarını sağlamaktır.! Davul çalmanın nasıl bir his olduğunu deneyimlemeye başlamanızı ve bunun ne kadar eğlenceli ve heyecan verici olduğunu görmenizi istiyoruz.

Gitar

Gitar, popüler bir enstrümandır ve müzikal ifade yeteneğinizi geliştirir. Eğitime parmak egzersizleri ile başlayıp, gitarın temel bileşenlerini, akorları, solo atmayı ve daha sonra, basit şarkılar çalıp söylemeyi öğreneceğiz.

person playing drums
person playing drums
man playing acoustic guitar selective focus photography
man playing acoustic guitar selective focus photography
Piano

Piyano çalmak, müzikal bir yetenek olmasının yanı sıra keyifli bir hobi veya profesyonel bir müzik kariyerinin de temelini oluşturabilir. Bu eğitime, çeşitli parmak egzersizleri ile başlıyoruz. Daha sonra piano üzerindeki notaları ve farklı akorları öğrenerek en kısa zamanda basit şarkıları çalıp söylemeyi hedefliyoruz.

Ses Eğitimi

Ses eğitimi, sesinizi etkili bir şekilde kullanmanızı, güçlendirmenizi ve geliştirmenizi sağlayan bir eğitim programıdır. Güzel şarkı söylemek Allah vergisi bir yetenek değildir. Diğer enstrümanlar gibi öğrenilebilir. Uygulanacak düzenli egzersizlerle göğüs ve kafa sesinizi, falsetto, vibrato ve diğer ses efetlerini, doğal resonansınızı kısa zamanda keşfedecek ve kullanmaya başlayacaksınız.

woman playing Yamaha piano
woman playing Yamaha piano
a microphone that is sitting on a stand
a microphone that is sitting on a stand
Keman İPTAL

Başlangıç seviyesindeki eğitimimizde öğrencilere doğru duruş ve tutuş pozisyonu, yay tekniği ve parmak pozisyonları gibi temel konular öğretilir. Yaygın parmak egzersizleri ile birlikte ilerleyen derslerimizde basit melodiler çalmaya başlıyoruz.

Müzik Yapımı Ve Teknolojileri

Gerekli Ekipmanlar ve Kullanımı, Ses Fiziği ve Akustik, Müzik Yapım Platforumları (Cubase, Studio One), Canlı Kayıt Müzik Yapımı, Loop ve Midi Bazlı Müzik Yapımı, Remix Nasıl Yapılır, Beste Nasıl Yapılır, Kritik Dinleme ve Analiz, Mixing & Mastering ve Dolby Atmos'a Geçiş konularımız arasındadır.

man playing violin
man playing violin
person playing dj mixer with vinyl record
person playing dj mixer with vinyl record
DJ

Rekordbox /Serato DJ ve Serato Studio yazılımları, ekipman kullanımı, temel DJ teknikleri ve re-mix yapımı öğretilmektedir.

Şht. Kemal Ünal Cd, No: 65, Lefkoşa (Metropol yolu)

musiclabcy.com
0533 866 5889